مرکز فروش و پخش فیلتر تصفیه آب آکواپروفیلتر

دستگاه تصفیه آب اصلی و بهداشتی می تواند آلاینده های بیولوژیکی، مواد جامد معلق، سموم، گازها و مواد شیمیایی مضر، باکتری ها، قارچ ها و ناخالصی های دیگر از این قبیل را از آب آلوده تصفیه کند تا آن را برای شما قابل شرب کند. نصب دستگاه های تصفیه آب در مناطق توسعه یافته شهری نسبتاً بیشتر است در حالی که مناطق عظیمی در کشورهای در حال توسعه هنوز از این سیستم استفاده نمی کنند. دستگاه های تصفیه آب به عنوان یک نیاز اولیه برای مصرف کنندگان در اقتصادهای در حال توسعه که سطح آلودگی آب آنها بالاتر است ظاهر شده اند.

افزایش هزینه های مشتریان، افزایش ابتلا به بیماری های ناشی از آب، توسعه سریع صنعتی منجر به آلودگی آب و بهبود سلامت مردم، از دلایل اصلی بازار جهانی دستگاه تصفیه آب است. علاوه بر این، کشورهای در حال توسعه فرصت‌های سودآوری را برای فروشندگان در بازار فراهم می‌کنند، زیرا با جمعیت زیاد و آلودگی زیاد آب این فرصت برای آنها فراهم می شود. با این حال، افزایش تقاضا برای آب آشامیدنی بسته بندی شده یا آب معدنی، رشد بازارهای فروش تصفیه آب را تهدید می کند. 

انتظار می رود ضریب نفوذ کم بازار در مناطق روستایی به دلیل عدم آگاهی از بهداشت، چالش هایی را در رشد بازار جهانی تصفیه آب ایجاد کند. علاوه بر این، نرخ بالای آلودگی و رشد جمعیت در کشورهای در حال توسعه رشد بازار را افزایش می دهد. بهبود استاندارد زندگی و افزایش نگرانی های سلامت و بهداشت انتظار می رود که رشد بازار دستگاه های تصفیه آب را در آینده تقویت کند. بنابراین، انتظار می رود بازار جهانی تصفیه آب شاهد رشد سریع در اقتصادهای در حال توسعه در آینده باشد.


بازار جهانی دستگاه های تصفیه آب بر اساس فناوری، کانال توزیع، قابلیت حمل و استفاده نهایی تقسیم بندی شده است. بسته به تکنولوژی، بازار دستگاه های تصفیه آب به UV، RO و مبتنی بر گرانش طبقه بندی می شود. بر اساس کانال توزیع، بازار دستگاه های تصفیه آب به تک فروشی، فروش عمده و پخش مستقیم و آنلاین تقسیم می شود. بر اساس قابلیت حمل، به دو دسته قابل حمل و غیر قابل حمل تقسیم می شود. بخش کاربر نهایی شامل تجاری و مسکونی است.

مزایای کلیدی برای ذینفعان

  • این گزارش تجزیه و تحلیل کمی از روندهای فعلی بازار تصفیه آب، برآوردها و پویایی بازار جهانی تصفیه آب از سال 2018 تا 2025 برای شناسایی فرصت های بازار غالب ارائه می دهد.
  • کشورهای کلیدی در تمام مناطق اصلی بر اساس سهم بازار دستگاه های تصفیه آب نقشه برداری شده اند.
  • تجزیه و تحلیل نیروهای پنجگانه پورتر، قدرت خریداران و تامین کنندگان را برای فعال کردن ذینفعان برای تصمیم گیری تجاری سود محور و تقویت شبکه تامین کننده-خریدار خود برجسته می کند.
  • تجزیه و تحلیل عمیق تقسیم‌بندی بازار دستگاه‌های تصفیه آب به تعیین فرصت‌های غالب بازار دستگاه‌های تصفیه آب کمک می‌کند.
  • کشورهای بزرگ در هر منطقه بر اساس سهم درآمدشان در صنعت جهانی نقشه برداری می شوند.
  • بخش موقعیت یابی بازیگران در بازار، محک زدن را تسهیل می کند و درک روشنی از موقعیت فعلی بازیگران بازار ارائه می دهد.
  • این گزارش شامل تجزیه و تحلیل بازار منطقه ای و جهانی تصفیه آب، بازیگران کلیدی، بخش های بازار و استراتژی های رشد است.

توزیع کنندگان، سیستم های تصفیه آب را با طیف گسترده ای از کاربردها ارائه می دهد: اسمز معکوس ، فیلترهای آب زیر سینک ، فیلترهای رو سینکی ، تجاری ، تصفیه آب UV ، آب چاه ، نرم کننده های آب ، یا انتخاب یک فیلتر آب کل خانه برای محافظت از کل خانواده خود. 

ما مجموعه عظیمی از محصولات تصفیه آب نظیر : فیلتر تصفیه آب داخل یخچال ، فیلتر تصفیه آب بیرون یخچال ، فیلتر های جایگزین و مصرفی ، لوازم جانبی ، تعمیر و سرویس دستگاه تصفیه آب  را در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می دهیم.آیا نیاز به فیلتر کردن آب دارید اما در مورد تفاوت یا کاربردهای سیستم های موجود در بازار مطمئن نیستید؟ از راهنمای سیستم‌های فیلتر آب ما استفاده کنید تا بدانید کدام سیستم برای نیازهای فیلتراسیون شما بهترین است.برای بهره مندی از این خدمات و دریافت مشاوره رایگان خرید فیلتر و دستگاه تصفیه آب کافیست با شماره 02166002588 تماس بگیرید.

همچنین بخوانید...

08 خرداد 1401 فیلتر تصفیه آب یخچال دستگاه تصفیه آب آب و سلامتی وبلاگ تصفیه آب تصفیه آب بیرونی یخچال محصولات بهداشتی سلامت بدن فیلتر ساید بای ساید فیلتر داخلی یخچال فیلتر بیرونی یخچال فیلتر ساید فیلتر یخچال سلامتی آب فیلتر تصفیه آب تصفیه آب خانگی تصفیه آب دستگاه تصفیه آب

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
به عنوان یک شرکت خانوادگی، ما نیاز به محافظت از سلامت عزیزان شما را درک می کنیم. به همین دلیل است که ما مشتاق افزایش آگاهی در مورد نگرانی‌های مربوط به کیفیت آب، و ایجاد آرامش خاطر برای شما هستیم.شما عزیزان می توانید در این بخش مقالات کامل و مفید در مورد دستگاه های تصفیه آب خانگی چکونگی انتخاب آن ، تعویض فیلترها ، زمانبندی آنها و هر آنچه در مورد آب و سلامت آب نیاز است بدانید را در دسترس داشته باشید و اطلاعات مفیدی کسب کنید.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
09121402006