AMANA


فیلتر یخچال آمانافیلترهای آب یخچال آمانا

توصیه می شود فیلتر آب یخچال AMANA هر 6 ماه یکبار با روشن شدن چراغ نشانگر یا بر اساس عملکرد یخچال شما تعویض شود. گرفتگی یا نصب نادرست فیلتر آب باعث کاهش جریان آب به یخ ساز و/یا پخش کننده می شود. این می تواند منجر به تکه های یخ کوچک، تولید کم یا عدم تولید یخ و/یا زمان پخش طولانی تر شود.فیلترهای تصفیه آب آمانا به حذف آلودگی های مضر از آب آشامیدنی و یخ کمک می کند. این آلاینده ها می توانند شامل آزبست ، سرب ، کلر ، آهن و رسوبات باشند. با نصب فیلتر آب یخچال و فریزر آمانا ، مزه بهتر غذا ، آب و یخ را مشاهده خواهید کرد. فیلتر UKF8001 و 12527304 برای هر دو یخچال و فریزر آمانا مناسب است.اگر مطمئن نیستید کدام فیلتر برای یخچال شما مناسب تر است ، سعی کنید فیلتر های یخچال معرفی شده در  آکواپروفیلتر را به دقت بررسی کنید و یا برای مشاوره با ما تماس بگیرید. بیشتر فیلترهای آب باید هر 6 ماه تعویض شوند در صورت استفاده از فیلتر بیرونی یخچال عمر فیلتر یخچال خود را افزایش دهید.

کمی صبر کنید...

فیلتر یخچال ویرپول مدل 4396710

580,000 تومان

فیلتر تصفیه آب یخچال ویرپول مدل دو لول بلند یا 4396710 سازگار با یخچال Whirlpool . طول عمر فیلتر 6ماه.برای نتیجه بهتر فیلتراسیون ، فیلتر باید هر 6ماه یا 200 گالن عبور آب تعویض شود.این فیلتر آب را در یخچال خود جایگزین کنید و هر روز آب و یخ تمیزتر ، تازه و سالم میل کنید. این فیلتر آب با مهندسی پیشرفته فیلتراسیون کربن بلاک ، بدون کاهش مواد معدنی مفید برای بدن و سلامتی ، بیشتر آلاینده های موجود در آب لوله را از بین برد.نصب راحت.جایگزینی مناسب برای فیلترهای اصلی سازندگان این یخچال است.


فیلتر یخچال مایتگ مدل UKF8001

480,000 تومان

فیلتر تصفیه آب یخچال مایتگ مدل استوانه ای یا UKF8001  سازگار با یخچال MAYTAG . کیست ها ، آزبست ، ذرات معلق ، سرب ، جیوه را کاهش می دهدضمن کاهش طعم و بوی کلر ، فلوراید مفید را در آب حفظ می کندبرای استفاده در یخچالهای maytag و Jenn-air . هر 6 ماه تعویض کنید.گزینه ای مقرون به صرفه و جایگزینی مناسب برای فیلترهای اصلی سازندگان این یخچال است.


فیلتر یخچال مایتگ مدل UKF7003

510,000 تومان

فیلتر تصفیه آب یخچال مایتگ مدل لیوانی یا UKF7003 سازگار با یخچال MAYTAG.آب تصفیه شده با کیفیت و عاری از سموم مضر را برای عزیزان خود فراهم کنید - آلاینده های مضر مانند کلر ، سرب ، جیوه ، کادمیوم و تالیوم را از بین می برد.سیستم پیشرفته فیلتراسیون کربن فعال نارگیل مواد معدنی را که ممکن است برای سلامتی مفید باشند را از بین نمی برد.در نتیجه آب تصفیه شده برای زندگی سالم برای شما و عزیزانتان فراهم می کند.نصب آسان و سریع . برای عملکرد مطلوب ، توصیه می شود هر 6 ماه فیلتر خود را تعویض کنید.گزینه ای مقرون به صرفه و جایگزینی مناسب برای فیلترهای اصلی سازندگان این یخچال است.


فیلتر یخچال مایتگ مدل UKF8001

920,000 تومان
ناموجود

فیلتر تصفیه آب یخچال مایتگ مدل استوانه ای یا UKF8001  سازگار با یخچال MAYTAG.کیست ها ، آزبست ، ذرات معلق ، سرب ، جیوه را کاهش می دهدضمن کاهش طعم و بوی کلر ، فلوراید مفید را در آب حفظ می کندبرای استفاده در یخچالهای maytag و Jenn-air. هر 6 ماه تعویض کنید.فیلتر آب یخچال مجاز NSF.اصلی


فیلتر یخچال مایتگ مدل UKF7003

920,000 تومان
ناموجود

فیلتر تصفیه آب یخچال مایتگ مدل لیوانی یا UKF7003 سازگار با یخچال MAYTAG.آب تصفیه شده با کیفیت و عاری از سموم مضر را برای عزیزان خود فراهم کنید - آلاینده های مضر مانند کلر ، سرب ، جیوه ، کادمیوم و تالیوم را از بین می برد.سیستم پیشرفته فیلتراسیون کربن فعال نارگیل مواد معدنی را که ممکن است برای سلامتی مفید باشند را از بین نمی برد.در نتیجه آب تصفیه شده برای زندگی سالم برای شما و عزیزانتان فراهم می کند.نصب آسان و سریع . برای عملکرد مطلوب ، توصیه می شود هر 6 ماه فیلتر خود را تعویض کنید.اصلی


فیلتر یخچال ویرپول مدل W10295370

920,000 تومان
ناموجود

فیلتر تصفیه آب یخچال ویرپول مدل دو لول کوتاه یا W10295370 سازگار با یخچال Whirlpool . طول عمر فیلتر 6ماه.برای نتیجه بهتر فیلتراسیون ، فیلتر باید هر 6ماه یا 200 گالن عبور آب تعویض شود.این فیلتر آب را در یخچال خود جایگزین کنید و هر روز آب و یخ تمیزتر ، تازه و سالم میل کنید. این فیلتر آب با مهندسی پیشرفته فیلتراسیون کربن بلاک ، بدون کاهش مواد معدنی مفید برای بدن و سلامتی ، بیشتر آلاینده های موجود در آب لوله را از بین برد.نصب راحت.


فیلتر یخچال ویرپول مدل 4396710

1,430,000 تومان
ناموجود

فیلتر تصفیه آب یخچال ویرپول مدل دو لول بلند یا 4396710 سازگار با یخچال Whirlpool . طول عمر فیلتر 6ماه.برای نتیجه بهتر فیلتراسیون ، فیلتر باید هر 6ماه یا 200 گالن عبور آب تعویض شود.این فیلتر آب را در یخچال خود جایگزین کنید و هر روز آب و یخ تمیزتر ، تازه و سالم میل کنید. این فیلتر آب با مهندسی پیشرفته فیلتراسیون کربن بلاک ، بدون کاهش مواد معدنی مفید برای بدن و سلامتی ، بیشتر آلاینده های موجود در آب لوله را از بین برد.نصب راحت.اصلی


دسته‌بندی

09121402006