آب و سلامتی


آیا آب لوله کشی برای نوشیدن ایمن است؟

آیا آب لوله کشی برای نوشیدن ایمن است؟

بسیاری از مردم فقط شیر آب را باز می کنند، یک لیوان را پر از آب می کنند و می نوشند. آنها به این فکر نمی کنند که آیا آب سالم است یا نه. از آنجایی که کیفیت آبی که می نوشیم بر سلامت کلی ما تأثیر می گذارد، داشتن آبی عاری از باکتری ها و میکروب های بیماری زا بسیار مهم است.پس اگر آب لوله کشی محل شما برای آشامیدن ناامن شد، چه کاری می توانید انجام دهید؟قبل از اینکه در مورد محلول های آب و روش های تصفیه آب صحبت کنیم، اجازه دهید نگاهی به آلاینده هایی که معمولا در آب یافت می شود بیندازیم.

اهمیت سیستم های تصفیه آب برای خانه شما

اهمیت سیستم های تصفیه آب برای خانه شما

اگرچه تأسیسات تصفیه آب که توسط دولت محلی اداره می شود به تمیز نگه داشتن آب لوله کشی کمک می کند، برخی از آلاینده ها از سیستم عبور می کنند. به همین دلیل است نیاز به نصب دستگاه تصفیه آب در خانه داریم. آنها مجهز به فناوری پیشرفته برای کاهش آلاینده ها و دادن آب آشامیدنی تمیز و سالم هستند. برای آشنایی بیشتر با فواید و اهمیت تصفیه آب آشامیدنی، ادامه مطلب را بخوانید.

آیا نوشیدن آب تصفیه شده برای کودکان بی خطر است؟

آیا نوشیدن آب تصفیه شده برای کودکان بی خطر است؟

آیا می دانید یک انسان معمولی نمی تواند بیش از پنج روز بدون آب زنده بماند. دمای بدن بدون آب قابل حفظ نیست و کمبود آن می تواند منجر به کم آبی بدن شود. در واقع، هر سلول بدن انسان برای عملکرد به آب نیاز دارد. کودکان همچنین به آب نیاز دارند - در واقع آنها به فلوراید نیاز دارند. از این رو، آب لوله کشی قطعا گزینه خوبی برای آنها است.

فیلتر تصفیه کلر از آب

این روزها فیلتر کلر از آب به یکی از اصلی ترین دغدغه مردم تبدیل شده است. هر چند که بسیاری بر این عقیده اند در صورت نوشیدن آب تصفیه نشده نیز هیچ مشکل و بیماری به سراغ شان نخواهد آمد. فارغ از اینکه؛ با افزایش جعیت، آلودگی های فیزیکی و شیمیایی و صنعتی نیز بیشتر شده و بسیاری از بیماری ها هیچ نشانه و علائمی را از خود بروز نمی دهند.

فلوراید و مضرات آن

مصرف آب شیر به طور متوسط بزرگترین منبع در معرض فلوراید روزانه برای افرادی است که در مناطقی زندگی می کنند که فلوراید به آب اضافه می کنند. جلوگیری از مصرف آب حاوی فلورید برای سلامتی و سلامتی شما بسیار مهم است. اگر در منطقه ای زندگی می کنید که آب آن را فلور می کند ، می توانید از نوشیدن فلوراید به یکی از سه روش خودداری کنید:

نشانه های لازم برای نوشیدن آب بیشتر است

یکی از مهمترین عوامل در سالم ماندن و تحرک داشتن آب بدن است و اغلب اوقات فراموش کردن نوشیدن مقدار کافی آب در روز ، به خصوص با انواع مختلف نوشیدنی های موجود در بازار ، از جمله نوشیدنی های سالم ، آسان است. هیدراته ماندن و نوشیدن آب کافی برای سالم نگه داشتن سلول ها ، سلامت سیستم عصبی و سلامت دستگاه گوارش مهم است. نه تنها این بلکه هیدراته ماندن به هر عملکرد بدن کمک می کند تا به درستی کار کند. به یاد داشته باشید که بدن شما 70٪ آب است ، بنابراین به مقدار زیادی از آن نیاز دارید!

آیا آب سخت می تواند باعث ریزش مو شود؟

آیا متوجه میزان زیادی از مو در کف دوش شده اید؟ یا آیا موهای شما به دلیل ریختن در شانه بدنام است؟ اگر از از دست دادن قفل های خود بیمار هستید ، شناسایی دلایل ریزش مو می تواند مشکل باشد. در مورد ژنتیک نمی توانید کارهای زیادی انجام دهید ، اما عوامل مختلفی در این زمینه نقش دارند. از درمان های خانگی گرفته تا درمان های گران قیمت سالن ، روش هایی وجود دارد که می تواند به رشد موهای شما کمک کند ، اما اگر آب شما بخشی از این مشکل باشد ، ممکن است در یک نبرد سربالایی بجنگید.

آهن در آب خانه

آب زنگ زده و نارنجی که از شیر آب شما خارج می شود معمولاً یک ماده مرده است که شما با مقادیر زیادی آهن در آب خود روبرو هستید. با این حال ، شما همچنین می توانید آهن داشته باشید که عملا قابل مشاهده نیست یا به صورت پوسته های ریزی در لیوان شما ظاهر می شود. حتی مقدار کمی آهن "آب شفاف" می تواند پس از خشک شدن آب ، لکه های زنگ زدگی را بر روی سینک ظرفشویی و لک های شما ایجاد کند.

کدورت آب چیست؟

آب منزل شما ممکن است کمی کدر باشد زیرا حباب هوا به دلیل فشار در لوله ها یا هوادهی روی شیر آب شما ایجاد می شود. با این حال ، گاهی اوقات بیش از حباب است. اگر اجازه دهید یک لیوان آب برای چند دقیقه بماند و همچنان کدر یا شاید مقداری رسوب در پایین آن مشاهده کنید ، ممکن است آبی با کدورت بالا داشته باشید.

تصفیه آب و سلامت کودکان

چیزی که آنها می خواهند یک جعبه آب میوه دیگر است ، بهتر است یک قوطی نوشابه ، شاید یک نوشیدنی ورزشی یا یک فنجان شیرین پر از Kool-Aid. به عنوان یک والد مسئول ، می دانید که یک نوشیدنی پر از قند آخرین چیزی است که بچه های شما به آن احتیاج دارند. با این حال ، هر زمان که به آنها آب بدهید ، آنها اعتراض می کنند ، که باعث می شود تعجب کنید که آنها واقعاً چقدر تشنه هستند.

به عنوان یک شرکت خانوادگی، ما نیاز به محافظت از سلامت عزیزان شما را درک می کنیم. به همین دلیل است که ما مشتاق افزایش آگاهی در مورد نگرانی‌های مربوط به کیفیت آب، و ایجاد آرامش خاطر برای شما هستیم.شما عزیزان می توانید در این بخش مقالات کامل و مفید در مورد دستگاه های تصفیه آب خانگی چکونگی انتخاب آن ، تعویض فیلترها ، زمانبندی آنها و هر آنچه در مورد آب و سلامت آب نیاز است بدانید را در دسترس داشته باشید و اطلاعات مفیدی کسب کنید.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...