دستگاه تصفیه آب خانگی


خرید دستگاه تصفیه آب

آب به عنوان یکی از  اساسي ترين مواد هستي ، عنصر اصلي حيات انسان و تمامی موجودات زنده مي باشد. بيش از 60% بدن انسان را آب تشكيل داده ، به خاطر وابستگي زياد انسان به عناصر حياتي ، وجود هرگونه ناخالصي هرچند به ميزان کم تاثير زيادي بر سلامت ما دارد.بيش از 700 نوع ماده شيميايي مضر در آب شناسايي شده است كه عمدتاً ناشي از ورود پساب هاي صنعتي و فاضلاب هاي شهري و نفوذ مواد شوينده و سموم آفات نباتي در آب هاي جاري و زير زميني مي باشد.آب سالم و گوارا آبي بدون طعم و بو مي باشد ولي الزاماً عدم وجود طعم و بو نشان دهنده آبي مطلوب نیست. وجود ناخالصي هايي مانند نيترات و آرسنيك اگر چه باعث تغيير طعم و بو نمي گردد ولي از خطرناك ترين عناصر موجود در آب هستند . در تاسسيات آب شهري از كلر به منظور ضد عفوني نمودن آب استفاده می کنند. اگر چه اين ماده شيميايي از انتقال امراض بوسيله آب جلوگيري مي كند ولي كلر موجود در آب در مقابله با ارگانيسمهاي آلي ، ماده اي سمي به نام تري هالومتانها را توليد ميكند كه ماده اي سرطان زا مي باشد.تصفيه آب به روش اسمز معكوس كه صرفاً فيزيكي و با استفاده از يك غشاء نيمه تراوا و بدون اضافه كردن مواد شيميايي صورت مي گيرد ، بنا به توصيه سازمانهاي جهاني بهداشت آب نظير NSF موثرترين و كاربردي ترين روش براي تصفيه آب لوله كشي شهري ، آبهاي سطحي و زيرزميني و حتي آب دريا مي باشد.

با توجه به موارد فوق شرکت آکواپرو در راستاي عرضه دستگاههاي تصفيه آب به روش اسمز معكوس (RO) در اندازه هاي خانگي ، تجاري و صنعتي با برترین برند ساخت تايوان (AQUAPRO) فعاليت مي نمايد.

اين شرکت علاوه بر عرضه محصولات مذكور ، در زمينه نصب ، راه اندازي ، سرويس و نگهداري ، خدمات فني و مهندسي و خدمات پس از فروش دستگاههاي تصفيه آب ،فعالیت دارد . دستگاه هاي عرضه شده شامل يك سال گارانتي قطعات غيرمصرفي و 10 سال تضمين تامين قطعات مي باشد.دستگاههاي عرضه شده با آخرين متد هاي روز دنيا توليد و كنترل كيفي ميگردند تا دستگاه هايي با بهترين كيفيت به شما عرضه گردد.

کمی صبر کنید...

دستگاه تصفيه آب لیلیوم Lilium

14,500,000 تومان

اين دستگاه مطابق با تكنولوژي RO ( اسمز معكوس ) براي محل هايي كه آب ورودي داراي مقادير بيش از حد نرمال جامدات محلول مي باشد طراحي شده است.اين دستگاه علاوه بر حذف ذرات معلق، گازهاي شيميايي، تركيبات مضر موجود در آب (نظير نيترات، آرسنيك، فلزات سنگين و … ) ،‌ قادر است كه سنگيني (TDS) و سختي (TH)  آب را نيز تاحد قابل توجهي كاهش دهد.


دستگاه تصفیه آب 8مرحله اینلاین آکواپرو

9,000,000 8,800,000 تومان

سیستم اسمز معکوس زیرسینکی 8 مرحله ای آکواپرو به شما آب خالص و تازه می دهد.این سیستم تصفیه آب با فیلتر های پیش تصفیه اینلاین باعث حذف لجن ، کثیفی و کلر ، مزه و بو و ... می شود و پس از آن 99٪ ناخالصی ها از جمله سرب ، نیترات ، جیوه و سایر آلودگی ها را فیلتر می کند.


دستگاه تصفیه آب 5 مرحله آکواجوی الیت aquajoy...

7,500,000 تومان

دستگاه تصفیه آب آکواجوی الیت 5مرحله ساخت ایران و با استفاده از روش اسمزمعکوس آب را تا 99% تصفیه میکند.این دستگاه دارای فیلتر محافظ ممبران بوده و با جداسازی ذرات درشت قبل از فیلتر ممبران باعث افزایش طول عمر فیلتر ممبران می شود.


دستگاه تصفیه آب 8مرحله تکومن Tecomen

6,500,000 تومان

دستگاه تصفیه آب Tecomen هشت فیلتر ساخت ایران و با استفاده از روش اسمزمعکوس آب را تا 99% تصفیه میکند.این دستگاه دارای فیلتر محافظ ممبران بوده و با جداسازی ذرات درشت قبل از فیلتر ممبران باعث افزایش طول عمر فیلتر ممبران می شود.


دستگاه تصفیه آب 7مرحله تانک پک Tankpac

6,500,000 تومان

دستگاه تصفیه آب Tankpac هفت فیلتر ساخت ایران و با استفاده از روش اسمزمعکوس آب را تا 99% تصفیه میکند.این دستگاه دارای فیلتر محافظ ممبران بوده و با جداسازی ذرات درشت قبل از فیلتر ممبران باعث افزایش طول عمر فیلتر ممبران می شود.مخزن این دستگاه تانک پک است.


دستگاه تصفيه آب نيولايف کیسی new life

5,500,000 تومان

دستگاه تصفيه آب کیس دار نيولايف ، دستگاهی است که از روش RO برای حذف املاح مضر، همچنین باکتری‌ها، ویروس‌ها و تمامی عناصر مضر استفاده می‌کند. دستگاه‌های تصفیه‌ آب مختلف روش‌های متفاوتی برای تصفیه‌ آب دارند؛ مانند: زلال‌سازی، فیلترکردن و… ؛ ولی بهترین روش، روش اسمز معکوس می باشد که در آن آب را از فیلتری عبور می‌دهند که این فیلتر فقط به مولکول‌های آب اجازه‌ی عبور می‌دهد؛ درنتیجه تمامی املاح از آب جدا می‌شوند.و سختی آب کاهش پیدا می کند.


دستگاه تصفيه آب نيولايف 6مرحله new life

4,700,000 تومان

دستگاه تصفیه آب نیو لایف مدل 6مرحله هوزینگی، مونتاژ شده توسط ایران با قطعات بسیار با کیفیت دارای مخزن و پمپ با کیفیت بالا است. مخزن با گنجایش 16 لیتر و پمپ قدرتمند با قدرت 125psi


دستگاه تصفیه آب 6مرحله EL

4,500,000 تومان

- دارای پمپ قوی  - بدون صدا و لرزش  - بدون نیاز به آب بندی  - دارای شیرمیکس یا شیر تنظیم TDS  - شیر برداشت استیل ضد زنگ


دستگاه تصفیه آب سافت واتر مدل Soft Water SW

3,200,000 تومان

پايه دار  داراي 5 مرحله فيلتراسيون به روش ROمرحله اول:فيلتر اليافي : اين فيلتر از جنس پلي پروپيلن 100 % خالص فشرده 5 ميكرون باتراكم ودقت استاندارد جهت حذف كدورت آب, گل و لاي ، شن و ماسه,تخم انگل ها,قارچ ها و ساير آلودگي هاي معلق ميباشد


دستگاه تصفیه آب 3مرحله آکواپرو

1,500,000 تومان

دستگاه تصفیه آب خانگی  سه مرحله آکواپرو AQUAPRO Multi-stage یک سیستم تصفیه آب جمع و جور برای فیلتر کردن آب آشامیدنی زیر سینک آشپزخانه با قابلیت اتصال به یخچال ساید.این سیستم فیلتراسیون با یک شیر 1/4 اینچی و تمام لوازم جانبی که نصب آن در چند دقیقه انجام می شود.با استفاده از این سیستم فیلتراسیون ، آب آشامیدنی شما طعم بهتری ، بدون کلر و شفاف می شود. این سیستم به شما امکان نوشیدن آب تصفیه شده با کیفیت خوب را می دهد.نصب سریع.مواد با FDA CFR21 مطابقت دارند.ساخت تایوان


دستگاه تصفیه آب رومیزی ویست VISET

8,500,000 تومان
ناموجود

تصفیه آب 5 مرحله ای کاوردار ViSET قابلیت نصب زیر سینک / روی کابینت نوع فلیترها ‏:‏ الیافی‎-کربن پودری‎-کربن فشرده‎-اسمز معکوس R/O‎- آنتی باکتریال ظرفیت خروجی 220 لیتر در شبانه روزموارد کاربرد‏:‏ خانگی ‎- مهد کودک ها و مراکز آموزشی‎-دفتر و محل کارجذب ذرات معلق آب، گل و لای ناخالصی های آب های گل آلود حذف بو طعم نامطبوع آب و کلر و آفت کش های شیمیایی آب فیلتر ممبران قدرت مند برای حذف نیترات و فلزات سنگین دارای پمپ تامین فشار قدرتمند


دستگاه تصفیه آب 6مرحله ویست VISET

8,500,000 تومان
ناموجود

دستگاه تصفیه آب زیر سینکی ViSETنوع فیلتر ها‏:‏ الیافی‎-کربن پودری‎-کربن فشرده‎-ممبرانR/O ‎- آنتی باکتریال‎-شن معدنیدارای گیج نمایش فشار آبموارد کاربرد‏:‏ خانگی ‎- مهد کودک ها و مراکز آموزشی‎-دفتر و محل کارجذب ذرات معلق آب، گل و لای ناخالصی های آب های گل آلود حذف بو طعم نامطبوع آب و کلر و آفت کش های شیمیایی آب


دستگاه تصفیه آب رومیزی آکواپرو

8,500,000 تومان
ناموجود

دستگاه تصفیه آب رومیزی آکواپرو مدل CT-FLOW با استفاده از روش تصفیه آب اسمز معکوس ویروس ها، باکتری ها، میکروارگانیسم ها، باقی مانده های دارو و حتی عناصری مثل نیترات را از بین می برد و تضمین می کند آبی بدون بو و مزه ، با کیفیت طعم گوارا و خلوص بالا، چه برای مصارف، چه بهداشتی و چه هر مصارف خانگی برای شما فراهم بیاورد.


دستگاه تصفیه آب 7مرحله اینلاین AQUA OXWORS

5,800,000 تومان
ناموجود

این مدل از دستگاه تصفیه آب خانگی، دارای 7 مرحله تصفیه آب کامل است و البته قابلیت اضافه کردن مراحل دیگر را دارد. دستگاه تصفیه آب AQUA OX با استفاده از قطعات اصلی و درجه یک تایوانی مونتاژ شده است. به همین دلیل از لحاظ کیفیت در تمام زمینه ها، برتر از نمونه های موجود در بازار است.این دستگاه از سیستم تصفیه آب اسمز معکوس استفاده می کند. اسمز معکوس، فرآیند بسیار دقیقی است که مورد تایید سازمان بهداشت جهانی بوده و می تواند مولکول‌های آب را غربال کرده و مولکول‌های اشباع نشده و سالم  را از مولکول‌های اشباع شده جدا ‌نماید. این دستگاه در آخرین نقطه مصرف (معمولا در آشپزخانه) نصب می شود و می تواند ذرات ناخالصی و آلودگی های احتمالی، نیترات و نیتریت، کلر و ترکیبات کلر، بو و طعم و مزه احتمالی آب را حذف کرده و سختی آب را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. دستگاه تصفیه آب آکوا آکسورس دارای فیلتر غشاء ممبران بسیار باکیفیت اورجینال ساخت امریکا می باشد.


دستگاه تصفیه آب رومیزی LG WW170EP

4,000,000 تومان
ناموجود

تغییر فیلتر و شاخص های استریلیج UVمخزن فولاد ضد زنگ دوگانهتقویت کننده معدنیهمیشه تازه UV به علاوهصفحه نمایش هوشمندسینی آبظرفیت: 8 لیتر


دستگاه تصفیه آب Aquaguard Reviva

4,000,000 تومان
ناموجود

دستگاه تصفیه آب Aquaguard Reviva RO دوام بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد، در حالی که مخزن آب شفاف به شما اجازه می دهد سطوح پاک شده آب را بدانید. افزایش دهنده طعم نه تنها حذف ناخالصی های آلی است بلکه همچنین طعم آب را که شما نوشیدنی می کند احیا می کند.


دستگاه تصفیه آب Aquaguard Crystal Plus

3,650,000 تومان
ناموجود

Aquaguard Crystal Plus یک تصفیه کننده آب UV است که برای TDS با کمبود آب مناسب است و نمک طعم ندارد. ظاهر اروپایی آن، زیبایی های آشپزخانه خود را با لمس کلاس تکمیل می کند. تکنولوژی انحصاری جوشش + موجب از بین بردن بیماری هایی می شود که باعث ایجاد باکتری، ویروس و پروتئوزایی می شوند که اطمینان حاصل می کند که هر قطره ای از آب به عنوان آب پاک و پاک شده به مدت 20 دقیقه آب می شود. فقط Aquaguard، با تکنولوژی پیشرفته Mineral Guard، آلاینده های آلاینده های جدید خطرناک مانند سرب، آفت کش ها را حذف می کند، در حالی که مواد معدنی طبیعی ضروری را حفظ می کند.


دسته‌بندی

09121402006