FRIGIDAIRE


فیلتر یخچال فریجیدر

تعویض فیلتر آب یخچال ضروری است تا بتوانید از آب با مزه تازه و تمیز برای کل خانواده خود لذت ببرید بدون اینکه نگران آلودگی های مضر باشید. این آلاینده های مضر می توانند شامل سرب ، کلر ، آهن و حتی آزبست باشند. با تعویض مرتب فیلتر آب Frigidaire می توانید اطمینان حاصل کنید که تمیزترین آب ممکن را می نوشید. مانند اکثر فیلترهای تصفیه آب یخچال ، فیلترهای Frigidaire هنگام عبور آب از فیلتر از کربن فعال استفاده می کنند که این آلودگی های مضر فوق را به دام می اندازد. این یکی از موارد کمتری است که باید نگران آن باشید وقتی که می خواهید امنیت خود و خانواده را حفظ کنید. مدل های Frigidaire شامل فیلتر WFCB ، فیلتر WF1CB ، فیلتر WF2CB است، فیلتر آب ULTRAWF و فیلتر WF3CB. 

کمی صبر کنید...

فیلتر یخچال فریجیدر مدل WF3CB

1,230,000 تومان

فیلتر تصفیه آب یخچال فریجیدر مدل دو لول کوتاه یا WF3CB PureSource3 سازگار با یخچال Frigidaire . محصول اصلی.نصب و راه اندازی آسان.به کاهش طعم و بوی کلر کمک می کند.به کاهش آلودگی های موجود در آب لوله کشی کمک می کند و کیفیت آن را بهبود می بخشد.برای کاهش طعم و بوی کلر و بو و ذرات توسط NSF / ANSI International بر اساس استاندارد آزمایش شده استتوسط NSF / ANSI International بر اساس استاندارد 53 برای کاهش سرب ، کیست ، کدورت و سایر مواد شیمیایی و ناخالصی ها آزمایش شده است.


فیلتر یخچال فریجیدر مدل EWF2CBPA

580,000 تومان
ناموجود

فیلتر تصفیه آب یخچال فریجیدر مدل کاستی یا EWF2CBPA Pure advantage سازگار با یخچال Frigidaire . برای استفاده در سیستم های فیلتراسیون یخ و آب frigiraire | Electrolux | Westinghouse طراحی شده است بدون ناخالصی ، آب و یخ تمیز و سالمتری را فراهم می کند. حداکثر 6 ماه یا 200 گالن تعویض شود. نصب راحت.


فیلتر یخچال فریجیدر مدل WF2CB

250,000 تومان
ناموجود

فیلتر تصفیه آب یخچال فریجیدر مدل کاستی یا WF2CB PureSource2 سازگار با یخچال Frigidaire . برای استفاده در سیستم های فیلتراسیون یخ و آب PureSource2 طراحی شده است بدون ناخالصی ، آب و یخ تمیز و سالمتری را فراهم می کند. حداکثر 6 ماه یا 200 گالن تعویض شود. نصب راحت.


فیلتر یخچال فریجیدر مدل ULTRAWF

850,000 تومان
ناموجود

فیلتر تصفیه آب یخچال فریجیدر مدل دو لول بلند یا ULTRAWF PureSource Ultra سازگار با یخچال Frigidaire.برای استفاده در سیستم های فیلتراسیون یخ و آب PureSource طراحی شده است بدون ناخالصی ، آب و یخ تمیز و سالمتری را فراهم می کند.حداکثر 6 ماه یا 200 گالن تعویض شود.نصب راحت.


دسته‌بندی

09121402006