راهنما

تحویل سریع سفارشات

تا اطلاع ثانوی ثبت سفارش فقط به صورت تلفنی انجام می پذیرد.

نحوه ی خرید دستگاه تصفیه آب خانگی

برای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی ، اگر نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید، می توانید با ما تماس بگیرید؛ ما برای شما، آمادگی هر نوع پاسخگویی در این زمینه را داریم و همچنین اگر برند و مدل محصولتان را می شناسید و نیاز به راهنمایی و یا مشاوره ندارید؛از 2 طریق زیر متیوانید ثبت سفارش خود را انجام دهید.

خرید حضوری :

برای خرید فیلتر یخچال ، دستگاه تصفیه آب خانگی و یا سایر کالاها از روشهای مختلفی می توانید اقدام کنید ؛ یکی از این روش ها ، خرید حضوری است که مشتری به فروشگاه مراجعه کرده و خرید را به صورت مستقیم و با مشاوره از فروشنده انجام می دهد که پیشنهاد ما این است که مشتریان حتما اطلاعات کافی از محصولات داشته باشند.

قابل توجه مشتریانی که سفارش خود را از شهرستان ثبت می کنند : هزینه ارسال کالا از فروشگاه تا تیپاکس ،و همچنین هزینه ارسال کالا از تیپاکس تا شهرستان مورد نظر ، به عهده مشتری می باشد.

ثبت سفارش تلفنی :

پس از ارتباط تلفنی با دفتر فروش و ارائه ی مشخصاتی از قبیل شماره تلفن همراه و آدرس خودتان و نام محصول مورد نظر به اپراتور ، ثبت سفارش نموده و پس از مدت کوتاهی از دفتر فروشگاه ، هماهنگی های مربوط به زمان ارسال ، هزینه ارسال و یا هماهنگی جهت نصب دستگاه تصفیه آب ، انجام می گیرد.

تلفن: 66037791 - 66002588 (021)

پس از هماهنگی های لازم ، دستگاه تصفیه آب مورد نظر توسط خدمات فنی مجرب و کار آزموده به محل ارسال و نصب می گردد؛ پس از آن، میزان سختی آب قبل از تصفیه با بعد از تصفیه ، توسط دستگاه تی دی اس متر مقایسه شده و صحت عملکرد دستگاه تصفیه آب خانگی به نظر خریدار می رسد .
خرید آسان تصفیه آب

09121402006