ظرفشویی و لباسشویی


3 مزیت نرم کننده آب لباسشویی

3 مزیت نرم کننده آب لباسشویی

اگر تا به حال متوجه شدید که لباس‌هایتان بعد از شست‌ و شو پوسیده و زبر می‌شوند، ممکن است زمان آن رسیده که یک  نرم‌کننده آب لباسشویی برای ماشین لباسشویی خود نصب کنید . اثرات آب سخت فراتر از خراب کردن لباس، حوله و ملحفه شماست. آب سخت می‌تواند احساس کثیف شدن لباس‌های شما را پس از شستشو ایجاد کند، ماشین شما را با هر بار شستشو بدتر کند و با هر بار لباس‌شویی هزینه بیشتری برای شما به همراه داشته باشد. خوشبختانه، با یک نرم کننده آب لباسشویی، فشار ناشی از هرگونه آسیب احتمالی به ماشین لباسشویی شما و همچنین مواد پارچه شما از بین می رود. در اینجا سه مزیت نصب فیلتر تصفیه آب و یا نرم کننده آب لباسشویی در خانه شما وجود دارد:

6 نکته ساده برای از بین بردن آهک و رسوب در ماشین ظرفشویی

6 نکته ساده برای از بین بردن آهک و رسوب در ماشین ظرفشویی

به این فکر کنید که ماشین ظرفشویی چه نقش مهمی در زندگی امروزه ما دارد. بشقاب ها و لیوان های کثیف را در ماشین ظرفشویی می گذارید و درب را می بندید و ساعتی بعد آن را باز می کنید تا چیزی جز درخشش و درخشش پیدا نکنید. اما اگر در یکی از مناطق زیادی از کشور زندگی می‌کنید که آب سخت در آن مشکل دارد، می‌دانید که حتی بهترین ماشین ظرفشویی نیز با تجمع آهک و آب سخت که می‌تواند به طور طبیعی در طول زمان ایجاد شود، همخوانی ندارد. 6 نکته برای به حداقل رساندن رسوبات معدنی ناخواسته در ماشین ظرفشویی را در ادامه مقاله آورده ایم.

آیا می توان ماشین لباسشویی را با قرص ماشین ظرفشویی تمیز کرد؟

آیا می توان ماشین لباسشویی را با قرص ماشین ظرفشویی تمیز کرد؟

ماشین لباسشویی شما ممکن است لباس های شما را تمیز کند، اما چه چیزی ماشین لباسشویی شما را تمیز می کند؟برای برخی، این سوال ممکن است احمقانه به نظر برسد: یک ماشین لباسشویی بیشتر وقت خود را صرف چرخش در اطراف آب صابون می کند.این بدان معناست که خودش را تمیز می کند، درست است؟خب نه متاسفانه همانطور که شما هنوز هم نیاز دارید حمام خود را تمیز کنید، هر چند وقت یکبار با وجود اینکه خود را در آن تمیز می کنید، ماشین لباسشویی شما نیز برای بی لک ماندن نیاز به کمی مداخله خارجی دارد.

به عنوان یک شرکت خانوادگی، ما نیاز به محافظت از سلامت عزیزان شما را درک می کنیم. به همین دلیل است که ما مشتاق افزایش آگاهی در مورد نگرانی‌های مربوط به کیفیت آب، و ایجاد آرامش خاطر برای شما هستیم.شما عزیزان می توانید در این بخش مقالات کامل و مفید در مورد دستگاه های تصفیه آب خانگی چکونگی انتخاب آن ، تعویض فیلترها ، زمانبندی آنها و هر آنچه در مورد آب و سلامت آب نیاز است بدانید را در دسترس داشته باشید و اطلاعات مفیدی کسب کنید.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
09121402006