BEKO


فیلتر یخچال بکو

قصد خرید فیلتر تصفیه آب یخچال فریزر بکو را دارید؟ ما طیف گسترده ای از فیلتر های اصلی یخچال Beko را برای انتخاب شما داریم، بنابراین مطمئناً فیلتر تصفیه آب مورد نظرتان را در آکواپروفیلتر  پیدا خواهید کرد. تمام فیلتر های تصفیه آب یخچال ما دارای قیمت رقابتی هستند و برای تحویل در همان روز در دسترس هستند .

ساده ترین راه برای یافتن فیلتر آب بکو که نیاز دارید این است که از شماره مدل فیلتر یخچال خود را در قسمت جستجو سایت وارد کنید، سپس خواهید دید در کمترین زمان به نتیجه دلخواهتان خواهید رسید. اگر مطمئن نیستید که چگونه آن را پیدا کنید می توانید در زیر به دنبال فیلتر مورد نظرتان بگردید.

کمی صبر کنید...

فیلتر یخچال مایتگ مدل UKF7003

510,000 تومان

فیلتر تصفیه آب یخچال مایتگ مدل لیوانی یا UKF7003 سازگار با یخچال MAYTAG.آب تصفیه شده با کیفیت و عاری از سموم مضر را برای عزیزان خود فراهم کنید - آلاینده های مضر مانند کلر ، سرب ، جیوه ، کادمیوم و تالیوم را از بین می برد.سیستم پیشرفته فیلتراسیون کربن فعال نارگیل مواد معدنی را که ممکن است برای سلامتی مفید باشند را از بین نمی برد.در نتیجه آب تصفیه شده برای زندگی سالم برای شما و عزیزانتان فراهم می کند.نصب آسان و سریع . برای عملکرد مطلوب ، توصیه می شود هر 6 ماه فیلتر خود را تعویض کنید.گزینه ای مقرون به صرفه و جایگزینی مناسب برای فیلترهای اصلی سازندگان این یخچال است.


فیلتر یخچال بکو مدل 4874960100

950,000 تومان

فیلتر تصفیه آب یخچال بکو مدل موشکی کوتاه یا 4874960100 سازگار با یخچال BEKO.این فیلتر یخچال با کاهش ناخالصی ها ، طعم کلر و بوی بد ، آب اصلی را فیلتر می کند تا به شما آب تمیز و مطبوعی را از یخچال و فریزر ارائه دهد.این فیلتر با کربن فعال با کیفیت بالا.اصلی


فیلتر یخچال بکو مدل 4874960100

330,000 تومان

فیلتر تصفیه آب یخچال بکو مدل موشکی کوتاه یا 4874960100 سازگار با یخچال BEKO.این فیلتر یخچال با کاهش ناخالصی ها ، طعم کلر و بوی بد ، آب اصلی را فیلتر می کند تا به شما آب تمیز و مطبوعی را از یخچال و فریزر ارائه دهد.این فیلتر با کربن فعال با کیفیت بالا ، گزینه ای مقرون به صرفه و جایگزینی مناسب برای فیلترهای اصلی سازندگان این یخچال است.


فیلتر یخچال مایتگ مدل UKF7003

920,000 تومان
ناموجود

فیلتر تصفیه آب یخچال مایتگ مدل لیوانی یا UKF7003 سازگار با یخچال MAYTAG.آب تصفیه شده با کیفیت و عاری از سموم مضر را برای عزیزان خود فراهم کنید - آلاینده های مضر مانند کلر ، سرب ، جیوه ، کادمیوم و تالیوم را از بین می برد.سیستم پیشرفته فیلتراسیون کربن فعال نارگیل مواد معدنی را که ممکن است برای سلامتی مفید باشند را از بین نمی برد.در نتیجه آب تصفیه شده برای زندگی سالم برای شما و عزیزانتان فراهم می کند.نصب آسان و سریع . برای عملکرد مطلوب ، توصیه می شود هر 6 ماه فیلتر خود را تعویض کنید.اصلی


دسته‌بندی

09121402006