مزایای حذف کلر از آب شهری

زندگی با کلر در آب شهر شما هیچ خنده ای نیست. بنابراین، انتخاب بهترین راه حل درمان آب، اولویت است. کلر برای درمان آب بد در جوامع سراسر جهان انتخاب شده است. با این حال، کلر دارای مزایا و معایب آن است. در این مورد، معایب بیش از مزایای آن است. بیش از حد "چیز خوب" در واقع می تواند آسیب بیشتری نسبت به خسارت ایجاد کند. خواص یافت شده در کلر برای کشتن میکروارگانیسم ها در تامین آب معمولی روزمره طراحی شده اند. با این حال، این خواص مشابه می تواند بیماری و بیماری را در افراد بسیار مهمی ایجاد کند که برای حفاظت از آنها طراحی شده است.

 

در آکواپروفیلتر  ما متعهد به کمک به مشتریان ما به دست آوردن آب تمیز و ایمن است. ما محصولات تصفیه آب را که نیازهای خانواده های سراسر منطقه را برآورده می کنند، ارائه می دهیم. ما درک می کنیم که تمام نیازهای خانواده متفاوت است، اما وقتی که به سلامتی باقی بماند و تهدید احتمالی را از بین ببرد، نیازها بسیار مشابه هستند.

آب شهری کلر با تمام نیت های خوب آن با قیمت ناسالم همراه است که خانواده ها حاضر به پرداخت آن نیستند. سموم یا ناخالصی هایی که کلر حذف نمی کند، محصولات ما انجام می شود. با حذف کلر از آب شهری و سایر آلودگیهای آب نامطلوب، مشتریان ما از راه حل های رایگان کلر و آب خالص استفاده می کنند که به جوامع سالم کمک می کند.

کلر چیست؟

کلر یک گاز است. این اغلب به عنوان سفید کننده شناخته می شود و به عنوان عامل ضد عفونی کننده مورد استفاده قرار می گیرد. هیپوکلریت سدیم یک ماده فعال در کلر است که به آرامی از طریق سیستم های تامین آب حرکت می کند. همانطور که کلر به داخل بدن آزاد می شود، اکسید کننده بسیار قدرتمند است، در واقع شروع به حمله به باکتری های موجود در بافت ها و سایر موجودات می شود.

اگر چه کلر توسط گیاهان آب شهر برای ضدعفونی آب عمومی استفاده می شود، کلر می تواند در طول زمان به بدن آسیب برساند. کلر باعث آسیب به موها، چشمان و پوست می شود، زیرا اثر اکسید کننده تهاجمی دارد. کلر باعث کشتن باکتری هایی می شود که باعث بیماری می شوند. هنگامی که آب آلوده به گیاه تصفیه وارد می شود، معمولا از برخی از سموم خارج می شود و با دیگران بارگذاری می شود.

چرا کلر مشکل است؟

بزرگترین مشکل کلر، ناتوانی آن در جلوگیری از اثرات جانبی جدی افراد است. خانواده ها نمی توانند تمام جامعه را درمان کنند، اما می توانند آب هایی را که وارد خانه آنها می شوند، درمان کنند.

در حالی که کلر کار بسیار خوبی برای از بین بردن بسیاری از سموم است که از طریق آب تامین می شود، همچنین انواع دیگری از سموم، که به همان اندازه کشنده است، به نام trihalomethanes معرفی می کنند. این ترکیبات در حال حاضر به بسیاری از مطالعات تحقیقاتی پزشکی مربوط می شود و با انواع نگرانی های بهداشتی مرتبط است. هنگامی که trihalomethanes وارد بدن می شود، احتمال افراد مبتلا به آسم، بیماری های قلبی، اگزما و سرطان مثانه افزایش می یابد.

حتی زنان باردار در معرض خطر سوءمصرف یا تحویل یک کودک مبتلا به نقص مادرزادی قرار می گیرند وقتی که آنها به سموم موجود در trihalomethanes معرفی می شوند.

چگونه افراد می توانند از خانواده هایشان از سموم آب شیرین محافظت کنند؟

کلیه خانه کلر زنی یک راه عالی برای صاحبان خانه ها است تا از خانواده هایشان از سموم رادیکال آزاد محافظت کنند. نصب یک کل راه حل برای درمان آب آشامیدنی، ویژگی های ایمنی بیشتر و امنیت بیشتر از "آب بد" را نسبت به سیستم های فیلتر کردن آشپزخانه / یخچال و فریزر ارائه می دهد.

آب شولتز نرم افزاری برای مشتریان خود برای تامین منابع آب، خانواده ها و جامعه خود برای دهه ها کمک کرده است. ما به چالش کشیدن مشتریان در جامعه می پردازیم، زمانی که برای یافتن راه حل تصفیه آب با هزینه ای موثر و موثر می آید.به همین دلیل است که ما به مشتریان راه حل های درمان را پیشنهاد می دهیم که برای نیاز خاص خود سفارشی شده اند.

رویکرد ما به کلر زدن آب شیرین "بد" این است که یک سیستم ترکیبی از نرم کننده کننده آب / فیلتر نصب شود و نه یک نقطه استفاده از فیلتر. فیلترهای نقطه استفاده برای کار در یک مکان طراحی شده یا برای حل یک مشکل طراحی شده اند.قرار دادن یک فیلتر در مخزن تنها آب را که خارج از آن سوپاپ خاص است، فیلتر می کند. بقیه تامین آب هنوز می توانند آلودگی های نامطلوب داشته باشند.

رفع مشکل "آب بد"

ما معتقدیم که مشتریان ما فقط باید به آنچه نیاز دارند پرداخت کنند. ما راه حل های درمان سفارشی را برای ارائه پاک و ایمن آب برای کل خانه نصب می کنیم. مشتریان ما بیست و چهار ساعت و هفت روز در هفته به آب آشامیدنی تمیز دسترسی دارند. تمام راه حل های درمان آب خانگی ما می تواند آلوده کننده ها را از بین ببرد قبل از اینکه بتوانند به بدن وارد شوند و باعث آسیب برگشت ناپذیر شوند.

ما سیستم های شخصی، سفارشی و فردی و سیستم های آب آشامیدنی را ارائه می دهیم. ما می دانیم که مشتریان ما می توانند یک راه حل مناسب برای نیازهای خود پیدا کنند. پیش از معرفی یک راه حل برای درمان آب آلوده، یک آزمایش فیزیکی آب انجام می دهیم، بنابراین ما می توانیم به بهترین وجه درک نیازهای مشتریانمان و اقدامات لازم را انجام دهیم. هنگامی که نتایج را به دست می آوریم، با شما می نشینیم و گزینه های عملی، موثر و مقرون به صرفه برای از بین بردن مشکل شما را ارائه می دهیم.

همچنین بخوانید...

07 خرداد 1401 آب و سلامتی وبلاگ تصفیه آب آب شهری حذف کلر تصفیه کلر کلر آب شیر آب تصفیه شده فیلتر تصفیه آب تصفیه آب دستگاه تصفیه آب

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
به عنوان یک شرکت خانوادگی، ما نیاز به محافظت از سلامت عزیزان شما را درک می کنیم. به همین دلیل است که ما مشتاق افزایش آگاهی در مورد نگرانی‌های مربوط به کیفیت آب، و ایجاد آرامش خاطر برای شما هستیم.شما عزیزان می توانید در این بخش مقالات کامل و مفید در مورد دستگاه های تصفیه آب خانگی چکونگی انتخاب آن ، تعویض فیلترها ، زمانبندی آنها و هر آنچه در مورد آب و سلامت آب نیاز است بدانید را در دسترس داشته باشید و اطلاعات مفیدی کسب کنید.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
09121402006