روشهای تصفیه آب یخچال ساید بای ساید

روش های تصفیه آب یخچال

امروزه یخچالها درمدل های مخزن دار و ساید بای ساید در بازار وجود دارند.که برای اینکه بتوانند آب و یخ شفاف داشته باشند نیاز به آب تصفیه شده دارند.

روش اول تصفیه آب یخچال - انشعاب از دستگاه تصفیه آب خانگی

اگر شما در منزلتان از دستگاه تصفیه آب استفاده می کنید و میخواهید با همین کیفیت دستگاه تصفیه آب از یخچال ساید بای سایدتان هم آب با کیفیت و سالم دریافت کنید می توانید یک انشعاب از خروجی دستگاه تصفیه آب برای یخچالتان بگیرید (با استفاده از فیتینگ 3راهی و شلنگ مخصوص یخچال). در این صورت می توانید اطمینان داشته باشید آب و یخی که از یخچال استفاده می کنید از 6 مرحله فیلتر عبور کرده و بدون هر گونه آلودگی می باشد.همچنین این کار سبب می شود یخچال شما دیگر نیازی به فیلتر بیرونی و داخلی جهت تصفیه نداشته باشد.با این کار در هزینه هم صرفه جویی خواهید کرد.
فیلتر بیرونی یخچال

روش دوم تصفیه آب یخچال- استفاده از فیلتر های استاندارد جهت تصفیه آب یخچال

روش دیگر استفاده از فیلتر بیرونی یخچال است که در بین مسیر شلنگ یخچال قرار گرفته آب را تصفیه کرده و به یخچال هدایت می کند.با این کار علاوه بر بهتر شدن وضعیت آب سبب بالا رفتن عمر فیلتر داخلی یخچال شما که از قیمت بالایی نیز برخوردار است می شود.دقت داشته باشید با توجه به اینکه نمونه های تقلبی در بازار زیاد شده و جدای از اینکه در بهتر شدن آب کمکی به شما نمی کنند موجب به خطر افتادن سلامت شما می شوند.پس حتما از نمونه های اصلی و با کیفیت و دارای استاندارد استفاده کنید.ما به شما فیلتر های آکواپرو را پیشنهاد می کنیم که خیال شما را از داشتن یک فیلتر استاندارد و با کارایی بالا که سبب بهتر شدن کیفیت تصفیه آب یخچالتان و همچنین بالا رفتن عمر قطعات و فیلتر داخلی یخچالتان می شود، راحت می کند.
(هر آکوایی آکواپرو نیست.هنگام خرید به نشان AQUAPRO بر روی فیلتر و درج کد 285810 دقت کنید)

همچنین بخوانید...

26 ارديبهشت 1401 فیلتر تصفیه آب یخچال وبلاگ خرید فیلتر یخچال فیلتر ساید ساید بای ساید فیلتر یخچال تصفیه آب یخچال روشهای تصفیه آب فیلتر تصفیه آب یخچال آب فیلتر تصفیه آب تصفیه آب

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
به عنوان یک شرکت خانوادگی، ما نیاز به محافظت از سلامت عزیزان شما را درک می کنیم. به همین دلیل است که ما مشتاق افزایش آگاهی در مورد نگرانی‌های مربوط به کیفیت آب، و ایجاد آرامش خاطر برای شما هستیم.شما عزیزان می توانید در این بخش مقالات کامل و مفید در مورد دستگاه های تصفیه آب خانگی چکونگی انتخاب آن ، تعویض فیلترها ، زمانبندی آنها و هر آنچه در مورد آب و سلامت آب نیاز است بدانید را در دسترس داشته باشید و اطلاعات مفیدی کسب کنید.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...