3 مزیت نرم کننده آب لباسشویی

3 مزیت نرم کننده آب لباسشویی

اگر تا به حال متوجه شدید که لباس‌هایتان بعد از شست‌ و شو پوسیده و زبر می‌شوند، ممکن است زمان آن رسیده که یک  نرم‌کننده آب لباسشویی برای ماشین لباسشویی خود نصب کنید . اثرات آب سخت فراتر از خراب کردن لباس، حوله و ملحفه شماست. آب سخت می‌تواند احساس کثیف شدن لباس‌های شما را پس از شستشو ایجاد کند، ماشین شما را با هر بار شستشو بدتر کند و با هر بار لباس‌شویی هزینه بیشتری برای شما به همراه داشته باشد. خوشبختانه، با یک نرم کننده آب لباسشویی، فشار ناشی از هرگونه آسیب احتمالی به ماشین لباسشویی شما و همچنین مواد پارچه شما از بین می رود. در اینجا سه مزیت نصب فیلتر تصفیه آب و یا نرم کننده آب لباسشویی در خانه شما وجود دارد:

1. از لباس های خود محافظت کنید

شستن لباس ها چیزی بیشتر از انداختن آنها در ماشین لباسشویی، افزودن مقداری مواد شوینده و فشار دادن چند دکمه است. در حالی که تمام این مراحل برای تمیز کردن لباس‌های شسته شده ضروری است، آب سخت می‌تواند مزایای این کار ساده را از بین ببرد. کلسیم و منیزیم، دو ماده معدنی موجود در آب سخت، به خوبی با محصولات پاک کننده ترکیب نمی شوند. آنها از مخلوط شدن آب با مواد شوینده برای ایجاد محلول جلوگیری می کنند که در نهایت باعث ایجاد کف صابون می شود. ماده سفید و گچی رنگی که باقی می ماند لباس های شما را کدر، بی رنگ و کدر می کند. باقی مانده روی لباس شما کثیفی های بیشتری را جذب کرده و در خود نگه می دارد که می تواند پوست شما را تحریک کند.

2. جلوگیری از آسیب آب

با ایجاد کف صابون، این می تواند به طور جدی تمیزی آب ماشین لباسشویی شما را تحت تأثیر قرار دهد. مواد معدنی حاصل از آب سخت می تواند در داخل ماشین لباسشویی شما جمع شود و کارایی و عملکرد کلی آن را کاهش دهد. به دلیل عدم توانایی آب سخت در مخلوط شدن با مواد شوینده، این امر می تواند باعث شود که در هر بار مواد شوینده بیش از حد مورد نیاز قرار دهید. این باعث ایجاد کف صابون بیشتر می شود و می تواند طول عمر ماشین لباسشویی شما را سریعتر از حد انتظار کاهش دهد.

3. پس انداز کنید 

ماشین‌های لباسشویی در حال حاضر گران هستند، پس چرا پس از خرید آن، حتی بیشتر برای آن هزینه می‌کنید؟ سرمایه گذاری روی یک نرم کننده آب برای ماشین لباسشویی می تواند در هزینه های شما صرفه جویی زیادی کند. اول، شما مجبور نیستید به خرید لباس و حوله جدید ادامه دهید. آب نرم در واقع لباس های شسته شده شما را حفظ می کند و می تواند قابلیت استفاده آنها را افزایش دهد. با هر بار لباسشویی، به دلیل توانایی آب نرم در مخلوط شدن با محصولات پاک کننده، در واقع از مواد شوینده کمتری استفاده خواهید کرد. لباس‌های شما با هر بار بارگیری تمیز و نرم می‌شوند و دیگر نگران تجمع کف صابون نخواهید بود و در نهایت طول عمر ماشین لباسشویی خود را افزایش می‌دهد.

شستن لباس‌ها ممکن است یک کار طاقت فرسا باشد، و آب سخت می‌تواند آن را حتی بیشتر کند. با این حال، آب سخت نباید یک مهمان دائمی و ناخوانده در خانه شما باشد. در آکواپروفیلتر تیم قابل اعتماد کارشناسان ما به شما و خانواده‌تان کمک می‌کنند که تمیزترین و نرم‌ترین آب ممکن را داشته باشید. با استفاده از فیلتر تصفیه آب لباسشویی ، می‌توانید اولین قدم را برای اطمینان از کیفیت آب ماشین لباسشویی خود بردارید. لباس های خود را تمیز و رنگارنگ نگه دارید، از ماشین لباسشویی خود محافظت کنید و پول خود را نشویید!

همچنین بخوانید...

09 تير 1402 ظرفشویی و لباسشویی وبلاگ فیلتر سختی گیر آب فیلتر آب لباسشویی اثرات آب سخت ماشین ظرفشویی ماشین لباسشویی فیلتر لباسشویی سختی آب نرم کننده آب

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
به عنوان یک شرکت خانوادگی، ما نیاز به محافظت از سلامت عزیزان شما را درک می کنیم. به همین دلیل است که ما مشتاق افزایش آگاهی در مورد نگرانی‌های مربوط به کیفیت آب، و ایجاد آرامش خاطر برای شما هستیم.شما عزیزان می توانید در این بخش مقالات کامل و مفید در مورد دستگاه های تصفیه آب خانگی چکونگی انتخاب آن ، تعویض فیلترها ، زمانبندی آنها و هر آنچه در مورد آب و سلامت آب نیاز است بدانید را در دسترس داشته باشید و اطلاعات مفیدی کسب کنید.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...