فیلتر تصفیه آب پارچ بریتا مکسترا

Brita Maxra pitcher water purifier filter

از {{model.count}}
 • فیلتر پارچ تصفیه آب
 • محصولات
 • 50,000 تومان
  محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  تعداد
  نوع
  • {{value}}
  مقایسه
  کمی صبر کنید...

  توضیحات اجمالی

  فیلتر پارچ بریتا 4 تایی اندلر برای پارچ های تصفیه آب بریتا با فیلتر مدل مکسترا طراحی شده است. از آنجایی که آب 70 درصد حجم بدن ما را تشکیل می دهد توجه به سالم و بهداشتی بودن آن بسیار حائز اهمیت می باشد. از آب تصفیه شده می توان به عنوان آب نوشیدنی و همچنین جهت آماده کردن چای و قهوه و تهیه غذا استفاده نمود. آب تصفیه شده به بهبود مزه و بوی چای و قهوه کمک می کند.

  ه می توان به عنوان آب نوشیدنی و همچنین جهت آماده کردن چای و قهوه و تهیه غذا استفاده نمود. آب تصفیه شده به بهبود مزه و بوی چای و قهوه کمک می کند. فیلتر 4 تایی اندلر از لحاظ بهداشتی بودن و کیفیت مورد آزمایش دو مرکز FDA و LGA قرار گرفته و تأیید شده است. فیلتر 4 تایی اندلر از 5 مرحله تشکیل شده است که به ترتیب عبارتند از فیلتر ذرات بزرگ که در آن آب از یک فیلتر شبکه ای بسیار ظریف عبور می کند. 

  مرحله دوم شامل تبادل یونی است که در این مرحله با تبادل یونی از مقدار رسوبات کربنی کاسته می شود. همچنین این مرحله باعث کاهش مقدار آلومینیوم و فلزات سنگین مانند مس و سرب می گردد. مرحله ی 3 شامل تصفیه از طریق کربن فعال می باشد. در این مرحله کربن فعال شده به طور قابل ملاحظه ای موادی را که بر بو و مزه اثر دارند مانند کلراین و ناخالصی های مواد آلی و سایر مواد سمی را کاهش می دهد.

   مرحله ی 4 از شبکه ظریفی تشکیل شده است که ذرات معلق آب را می گیرد. و در مرحله آخر که فیلتر نهایی صورت می گیرد.تقریبا هر فیلتر پارچ بسته به میزان استفاده بایستی در ماه یکبار تعویض گردد و در صورت محاسبه میزان مصرف هر فیلتر می تواند تا 150 لیتر را به بهترین شکل تصفیه کند.

  دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
  این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
  دیدگاه خود را بنویسید.
  کمی صبر کنید...
  09121402006