بایگانی نوشته‌ها


تصفیه آب زیرسینکی

 آب آشامیدنی باید تمیز شود، و این یک قافیه است. و این واقعا مهم نیست که از چه منابعی به خانه شما می آید - از یک سیستم تامین آب متمرکز و یا از یک چاه مصنوعی مستقل.  فیلتر کلاسیک سه مرحله ای برای شستشو در مورد اول مایع حاوی مقادیر زیادی از نمک سختی و ترکیبات کلر و آب از زمین، که با ناخالصی های مکانیکی مطرح کرد:

اسمز معکوس صنعتی

اسمز معکوس صنعتی پیشرفت علمی و فنی چیست؟ این واقعیت که انسان قوانین طبیعت را باز می کند و آنها را در خدمت خود قرار می دهد. همین اتفاق با پدیده اسموزی که در اواخر قرن نوزدهم گفته شد، اتفاق افتاد.  اسمز معکوس صنعتی به عبارت ساده، اسمز فرایند نفوذ مولکول های یک محیط مایع از یک حجم است که در آن محتوای کمتر از نمک ها و سایر مواد مشاهده می شود، به یک حجم با غلظت بالاتر از مواد حل شده است.

چگونه یک فیلتر آب آشامیدنی را انتخاب کنید

آب، منابع اصلی و منبع زندگی ما امروزه تغییرات قابل توجهی را تحت تاثیر قرار می دهد. علت اصلی آلودگی آب، فعالیت های بشری و فعالیت های بشری و فعالیت های بشری و بی احترامی به حفظ محیط زیست نیست.

روشهای مقابله با آلودگی آب

 سطح آلودگی محیط زیست به طور کلی و آب به ویژه در مقیاس تهدید کننده به شمار می آید. زباله هایی از فعالیت های انسانی و صنعتی، بلایای بشری و انتشار مواد خطرناک به محیط زیست منجر به کمبود آب آشامیدنی پاک در مقیاس جهانی می شود.   آلودگی آب فقط به اکوسیستم آسیب نمی رساند، این فرآیند با انفجار بیماری های مختلف در انسان و حیوانات همراه است و همچنین تجهیزات مخرب که مردم در زندگی روزمره، جمعی و کشاورزی استفاده می کنند.  انواع آلودگی آب و راه های کنترل آنها آلودگی مکانیکی .

تصفیه آب آشامیدنی

 حدود 30 درصد کل آلودگی آب، ذرات مکانیکی و ناخالصی است. این خدمات عبارتند از زنگ زدگی و رسوب گچی از لوله های آب، شن و ماسه، خاک رس، گل و لای، ذرات کلوئیدی، زباله های صنعتی و خانگی و سایر آلودگی نامحلول های متوسط و بزرگ.  به وضوح روشن است و اضافه کرد که اجزاء مکانیکی حال حاضر نه تنها در آب، که می آید از سیستم آب شهری - حتی در آب تمیز از چاه های آرتزین در سراسر ذرات گل و لای و شن و ماسه، باقی مانده از سنگ ها و قطعاتی از جلبک ها است.  

خالص سازی آب از چاه از سولفید هیدروژن

 برخی از انواع آلودگی آب آشامیدنی نشانه ها را بیان کرده اند. این شامل، به ویژه، غلظت بالا از سولفید هیدروژن (فرمول شیمیایی - H2S) - گاز حل شده است، که با بوی شدید ناخوشایند مشخص شده است.  مولکول هیدروژن سولفید H2S در طی تجزیه پروتئین (ارگانیسم) تحت تاثیر باکتری های بی هوازی که بدون اکسیژن زندگی می کنند شکل گرفته است.

تصفیه آب برای شهرک ها

سیستم تامین آب برای شهرک های کوچک تفاوت قابل ملاحظهای با شبکه مرکزی تصفیه آب مورد استفاده در شهرها دارد. یکی از اصلی این است که منبع آب در کلبه است که معمولا یک یا چند گمانه.  درمان آب برای روستای کلبه بزرگ سیستم تصفیه آب برای یک کلبه دارای چندین مزیت مهم نسبت به یک چاه مستقل است:

بهترین دستگاه تصفیه آب برای خانه یا محل کار

هر کارفرمایی موظف است شرایط کار راحت را برای کارکنان خود ایجاد کند و اهمیت زیادی در این امر به منظور فراهم آوردن این فضای اداری با آب پاک و تازه فراهم می شود.باید فهمید که آب پاک هوی و هوس نیست، بلکه یک ضرورت است.

ما به اندازه کافی آب آشامیدنی نداریم!

از دست دادن آب بدن چیز خوبی نیست، به همین دلیل است که بسیاری از ما اطمینان می دهیم که ما و خانواده هایمان روزانه به اندازه کافی آب می خورند. آب ما که باید نوش جان کنیم باید با کیفیت بالا باشد، همانطور که همه می دانیم که اثرات مصرف آب آلوده می تواند برای سلامتی ما خطرناک باشد. دسترسی به آب تمیز و سالم به راحتی با یک دستگاه آبرسانی برای خانه آسان است.

آب خالص در برابر آب تصفیه شده

"آب خالص" یک اصطلاح است که معمولا همه ما در زبان پارسی استفاده می کنیم. اما این فقط در زمینه است، یعنی نسبت به بعضی از استانداردها که مناسب بودن آن را با توجه به استفاده خاص از پایان مشخص می کند. استفاده نهایی ممکن است لباس هایتان را در لباس های شسته شده یا قهوه بهتر دریافت کنید. یا افزایش بهره وری انرژی و زندگی آبگرمکن گرم شما.

به عنوان یک شرکت خانوادگی، ما نیاز به محافظت از سلامت عزیزان شما را درک می کنیم. به همین دلیل است که ما مشتاق افزایش آگاهی در مورد نگرانی‌های مربوط به کیفیت آب، و ایجاد آرامش خاطر برای شما هستیم.شما عزیزان می توانید در این بخش مقالات کامل و مفید در مورد دستگاه های تصفیه آب خانگی چکونگی انتخاب آن ، تعویض فیلترها ، زمانبندی آنها و هر آنچه در مورد آب و سلامت آب نیاز است بدانید را در دسترس داشته باشید و اطلاعات مفیدی کسب کنید.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
09121402006