تصفیه آب برای شهرک ها

سیستم تامین آب برای شهرک های کوچک تفاوت قابل ملاحظهای با شبکه مرکزی تصفیه آب مورد استفاده در شهرها دارد. یکی از اصلی این است که منبع آب در کلبه است که معمولا یک یا چند گمانه.  درمان آب برای روستای کلبه بزرگ سیستم تصفیه آب برای یک کلبه دارای چندین مزیت مهم نسبت به یک چاه مستقل است:
تصفیه آب برای شهرک ها صرفه جویی در فضا در خانه و در سایت. یک ایستگاه تصفیه معمول آب را برای نیازهای خانگی و خانگی از طریق یک سیستم لوله های نصب شده در کلبه ها و ساختمان های دیگر توزیع می کند. برای مثال، نصب تجهیزات اضافی بزرگ "محل" مورد نیاز است، به جز برای تاسیسات کوچک برای درمان نهایی آب - فیلتر برای شستشو، به عنوان مثال. هزینه های کم هزینه تمام هزینه های مربوط به تعمیر و نگهداری و تعمیر سیستم تامین آب برای کلبه مسکن مسئولیت مشترک همه مصرف کنندگان است.

 در دراز مدت آن را بیشتر از سود بهره برداری از سیستم تصفیه آب فاضلاب فردی است که نیاز به تعمیر و نگهداری دوره، جایگزینی به طور منظم از کارتریج و بهبود توانایی های کاتالیزوری از رسانه های فیلتر، و در نتیجه خرید تجهیزات گران قیمت و پرداخت کار واجد شرایط است. کار خودکار و انعطاف پذیری سفارشی سازی. سیستم های تصفیه آب مدرن برای روستای کلبه هستند قادر به مقابله با بسیاری از مشکلات - ساخت و ساز خانه های جدید، کاهش کیفیت آب منبع، افزایش شدید مصرف آب است.

 علاوه بر این، تمام کار های ایستگاه های تامین آب به صورت خودکار انجام می شود، که عملیات بدون مشکل را تضمین می کند. حفاری چاه های عمیق، طراحی و نصب تجهیزات فیلتر - همه این نیاز به هزینه های قابل توجه سرمایه، اما در روند عملیات، تمام هزینه ها به طور کامل جبران می شود. در مقایسه با سفره سطح چاه های آرتزین تامین آب است که توسط یک درجه کمتر از آلودگی شناخته شده است، و این به نوبه نیاز به استفاده از فیلتر های بزرگ و تجهیزات پمپاژ پیچیده است.

  مشکلات و راه حل ها درمان آب برای حل و فصل کلبه در طراحی بلوک مدولار یکی از مشکلات اصلی در طراحی یک سیستم تامین آب برای یک حل و فصل کوچک، محاسبه صحیح بهره وری است. شاخص های اشتباه، عواقب جدی را به همراه خواهد داشت، تا کمبود کامل آب از مصرف کنندگان فردی و ظهور شرایط اضطراری.

  چگونه می توان عملکرد مورد نظر را تعیین کرد؟

 "یکنواخت با اوج" - بنابراین کارشناسان مشخصه مصرف آب در یک حل و فصل مانند روستای کلبه. این بدان معنی است که برای اکثر روزها، استفاده یکنواخت از مایع وجود دارد، و در زمان های خاص، گیاه تصفیه آب بارهای پیک را تجربه می کند. با توجه به محاسبات تقریبی، مصرف حداکثر یک کلبه حدود 1-1.5 متر 3 / ساعت است. مهم: این ارقام شامل هزینه آب برای حمام بزرگ (به جز جاکوزی)، استخر شنا و گیاهان آبیاری در سایت نیستند.

 بدیهی است، محاسبات صحیح تر باید این تفاوت ها را در نظر بگیرند و بنابراین شاخص افزایش خواهد یافت.  با این حال، راه حل دیگری وجود دارد: شما می توانید یک سیستم در عملکرد طراحی و را به حساب نصب و راه اندازی مخزن ذخیره سازی، که آب را به مصرف کنندگان در "اوج" ساعت عرضه خواهد شد. این به طور قابل توجهی سرمایه گذاری سرمایه را کاهش می دهد.

 باید اضافه کرد که مخزن ذخیره سازی را می توان در برج آب قرار می گیرد - در این مورد نیازی به پمپ نصب و راه اندازی از ظهور دوم، اگر چه به عنوان یک قاعده، به دلیل دست و پا گیر و پمپ ها به اثر کمی از برج آب استفاده می شود.  مشکل دوم در طراحی و پیاده سازی یک سیستم تصفیه آب برای یک کلبه، انتخاب صحیح واحدهای فیلتر است.
دست 8مرحله آکواپرو

 با این حال، این مشکل به سادگی حل شده است - کافی است تجزیه و تحلیل مایع از منبع تامین آب و دعوت از متخصصان واجد شرایط برای توسعه پروژه.  انواع سیستم های تصفیه آب برای شهرک های کلبه به طور معمول، یک گیاه تصفیه آب برای یک حل و فصل کوچک شامل بخش های ساختاری زیر است:  فیلترهای مکانیکی این تجهیزات برای تمیز کردن آب از آلودگی های متوسط و بزرگ استفاده می شود: شن و ماسه، خاک رس، بقایای سنگ ها، اشیاء خارجی. به طور معمول، تعدادی از فیلترهای صفحه نمایش در سیستم تامین آب معمولی نصب شده است. تصفیه آب برای یک کلبه کوچکحذف کننده آهن (سیستم هوادهی). 

آب آرتاسيون اغلب با مقدار زياد آهن مشخص مي شود. هوادهی آن را اکسید می کند و آن را به ذرات مکانیکی تبدیل می کند که پس از آن حذف می شوند. علاوه بر این واحدها به طور موثر آب از سولفید هیدروژن، آمونیاک و دی اکسید کربن خالص که اغلب موجود در مایع از چاه های عمیق می باشد. نرم کننده ها تبادل یون بهترین راه برای از بین بردن نمک های سختی است.

 این شامل جایگزینی "خطرناک" یونهای کلسیم و منیزیم با یونهای "سمی" ایمن است. من باید که در این مرحله اضافه کنید برای رسیدن به نرم شدن کامل تقریبا غیر ممکن است، بنابراین، برای بهترین فیلتر ارز اثر یون باید نصب و به صورت محلی، است که زمانی که آب به خانه. ضسبنسرس معرفهای قلیایی برای تنظیم pH. این تجهیزات در صورت استفاده از لوله های فولادی در سیستم تامین آب نصب می شود، زیرا PH ناکافی نشان می دهد فعالیت خورنده زیاد محیط مایع است. علاوه بر واکنش های شیمیایی، کربن فعال نارگیل، کلسیت دانه ای و سایر مواد پر از آب برای افزایش pH استفاده می شود.

 ضد عفونی کننده. تجهیزات ارزان قیمت برای ضد عفونی آب لامپ های UV هستند، اما استفاده از آنها همیشه مناسب نیست، زیرا آنها اقدام طولانی نداشته اند. بنابراین کلرینگ معمولی برای کشتن باکتری ها و میکروارگانیسم های مضر استفاده می شود. در این مورد، نیاز به ضد عفونی کامل آب بر روی شانه مصرف کنندگان خود می افتد - آنها می توانند در ورودی خانه لامپ UV یا سیستم اسمز معکوس نصب کنند. در مرحله آخر تصفیه آب راه حل های سازنده بر اساس تکنولوژی های غشایی می تواند مورد استفاده قرار گیرد. 

اینها شامل اشعه ماوراء بنفش، میکرو، نانوفیلتراسیون و اسمز معکوس هستند. برای مثال، وقتی یک شاخص سفتی زیادی از محیط مایع است که اغلب سیستم نانوفیلتراسیون تنظیم و مورد استفاده برای معکوس آب شیرین کن اسمز کامل آب بیش از حد مواد معدنی. ضرر و زیان گیاهان غشایی هزینه های بالا و هزینه های بالای آنها است.  لازم به ذکر است که طرح توصیفی تصفیه آب برای جامعه کلبه جهانی نیست، و در هنگام ایجاد یک پروژه خاص، می تواند تغییرات قابل توجهی داشته باشد.

 طراحی فیلتر تصفیه آب و انتخاب تجهیزات به درجه اولی بستگی دارد به میزان آلودگی آب منبع و وظایف ایستگاه تمیز کردن. اغلب آن برای پیش تصفیه مایع طراحی شده است که می تواند در نیازهای خانگی و خانگی مورد استفاده قرار گیرد. به نوبه خود، آب آشامیدنی باید به طور محلی درمان شود، یعنی در هر خانه. برای انجام این کار، تجهیزات ساده، اما موثر استفاده می شود - سیستم های پاک کردن، نازل در شیر یا فیلترهای چند منظوره.  ما به شما در انتخاب و خرید یک فیلتر کمک می کنیم.
دستگاه تصفیه آب

همچنین بخوانید...

28 ارديبهشت 1401 دستگاه تصفیه آب وبلاگ تصفیه آب آب خوراکی دستگاه تصفیه آب نیم صنعتی دستگاه تصفیه آب صنعتی دستگاه تصفیه آب

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
به عنوان یک شرکت خانوادگی، ما نیاز به محافظت از سلامت عزیزان شما را درک می کنیم. به همین دلیل است که ما مشتاق افزایش آگاهی در مورد نگرانی‌های مربوط به کیفیت آب، و ایجاد آرامش خاطر برای شما هستیم.شما عزیزان می توانید در این بخش مقالات کامل و مفید در مورد دستگاه های تصفیه آب خانگی چکونگی انتخاب آن ، تعویض فیلترها ، زمانبندی آنها و هر آنچه در مورد آب و سلامت آب نیاز است بدانید را در دسترس داشته باشید و اطلاعات مفیدی کسب کنید.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...