آزمایش آب توسط دستگاه الکترولیز

عملکرد دستگاه الکترولیز به این صورت می باشد که موقتا مولکول های آب را شکسته و اکسیژن و هیدروژن آن را از هم جدا می کند و باعث می شود املاح و آلودگی های محلول در آب پدیدار شوند.در عکس فوق یک لیوان آب آشامیدنی شهری که هر روزه از آن برای نوشیدن و تهیه غذا استفاده میکنیم را مشاهده می کنید.تنها پس از گذشت 1 دقیقه الکترولیز کردن آب ، همان آب به ظاهر شفاف و زلال به یک محلول غیر آشامیدنی تبدیل می شود.در واقع ذراتی که ما آنها را نمیبینیم و در آب محلول هستند از آب جدا شده و ما قادر به دیدنشان خواهیم بود.شاید باورتان نشود،ولی این همان آبی است که شما هر روزه در صورت استفاده نکردن که از دستگاه تصفیه آب، از آن استفاده می کنید.

دستگاه تصفیه آب 8مرحله آکواپرو

آب تصفیه شده توسط دستگاه AQUAPRO با استفاده از فرایند تصفیه اسمز معکوس تا 99 % مواد مضر موجود درآب نظیر میکروب های بیماری زا باکتری ها ، فلزات سنگین مانند سرب ،نیترات ، نیتریت ، شوری آب ، پسماند داروها و ... را از آب حذف کرده و در نهایت املاح مفید معدنی مورد نیاز بدن را به آب اضافه می کند.در نتیجه شما آبی با کیفت و سالم و گوارا بدون هر گونه آلودگی در اختیار خواهید داشت.خرید دستگاه تصفیه آب آکواپرو با استاندارد بهداشتی و گواهینامه های استاندارد بین المللی نظیر FDA و NSF و ... به شما اطمینان می دهد که تلاش شما برای ارتقای کیفیت آب آشامیدنی خانواده تان بی فایده نبوده و می توانید با آرامش برای سلامتی خود و فرزندانتان برنامه ریزی کنید.
خرید آسان تصفیه آب

همچنین بخوانید...

26 ارديبهشت 1401 وبلاگ تصفیه آب آب شیر آزمایش آب الکترولیز آب لوله کشی آب تصفیه شده

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
به عنوان یک شرکت خانوادگی، ما نیاز به محافظت از سلامت عزیزان شما را درک می کنیم. به همین دلیل است که ما مشتاق افزایش آگاهی در مورد نگرانی‌های مربوط به کیفیت آب، و ایجاد آرامش خاطر برای شما هستیم.شما عزیزان می توانید در این بخش مقالات کامل و مفید در مورد دستگاه های تصفیه آب خانگی چکونگی انتخاب آن ، تعویض فیلترها ، زمانبندی آنها و هر آنچه در مورد آب و سلامت آب نیاز است بدانید را در دسترس داشته باشید و اطلاعات مفیدی کسب کنید.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
09121402006