بایگانی نوشته‌ها


6 نکته ساده برای از بین بردن آهک و رسوب در ماشین ظرفشویی

6 نکته ساده برای از بین بردن آهک و رسوب در ماشین ظرفشویی

به این فکر کنید که ماشین ظرفشویی چه نقش مهمی در زندگی امروزه ما دارد. بشقاب ها و لیوان های کثیف را در ماشین ظرفشویی می گذارید و درب را می بندید و ساعتی بعد آن را باز می کنید تا چیزی جز درخشش و درخشش پیدا نکنید. اما اگر در یکی از مناطق زیادی از کشور زندگی می‌کنید که آب سخت در آن مشکل دارد، می‌دانید که حتی بهترین ماشین ظرفشویی نیز با تجمع آهک و آب سخت که می‌تواند به طور طبیعی در طول زمان ایجاد شود، همخوانی ندارد. 6 نکته برای به حداقل رساندن رسوبات معدنی ناخواسته در ماشین ظرفشویی را در ادامه مقاله آورده ایم.

اهمیت سیستم های تصفیه آب برای خانه شما

اهمیت سیستم های تصفیه آب برای خانه شما

اگرچه تأسیسات تصفیه آب که توسط دولت محلی اداره می شود به تمیز نگه داشتن آب لوله کشی کمک می کند، برخی از آلاینده ها از سیستم عبور می کنند. به همین دلیل است نیاز به نصب دستگاه تصفیه آب در خانه داریم. آنها مجهز به فناوری پیشرفته برای کاهش آلاینده ها و دادن آب آشامیدنی تمیز و سالم هستند. برای آشنایی بیشتر با فواید و اهمیت تصفیه آب آشامیدنی، ادامه مطلب را بخوانید.

آیا نوشیدن آب تصفیه شده برای کودکان بی خطر است؟

آیا نوشیدن آب تصفیه شده برای کودکان بی خطر است؟

آیا می دانید یک انسان معمولی نمی تواند بیش از پنج روز بدون آب زنده بماند. دمای بدن بدون آب قابل حفظ نیست و کمبود آن می تواند منجر به کم آبی بدن شود. در واقع، هر سلول بدن انسان برای عملکرد به آب نیاز دارد. کودکان همچنین به آب نیاز دارند - در واقع آنها به فلوراید نیاز دارند. از این رو، آب لوله کشی قطعا گزینه خوبی برای آنها است.

آیا می توان ماشین لباسشویی را با قرص ماشین ظرفشویی تمیز کرد؟

آیا می توان ماشین لباسشویی را با قرص ماشین ظرفشویی تمیز کرد؟

ماشین لباسشویی شما ممکن است لباس های شما را تمیز کند، اما چه چیزی ماشین لباسشویی شما را تمیز می کند؟برای برخی، این سوال ممکن است احمقانه به نظر برسد: یک ماشین لباسشویی بیشتر وقت خود را صرف چرخش در اطراف آب صابون می کند.این بدان معناست که خودش را تمیز می کند، درست است؟خب نه متاسفانه همانطور که شما هنوز هم نیاز دارید حمام خود را تمیز کنید، هر چند وقت یکبار با وجود اینکه خود را در آن تمیز می کنید، ماشین لباسشویی شما نیز برای بی لک ماندن نیاز به کمی مداخله خارجی دارد.

روشهای نرم کردن آب

روشهای نرم کردن آب

ما تمایل داریم از منابع مختلف مانند آب شهری، چاه یا سایر منابع آب برای مصارف روزانه خود استفاده کنیم. منبع آب هرچه باشد، ممکن است حاوی بسیاری از آلاینده‌های طبیعی مانند آهن، منیزیم، کلسیم و سایر کاتیون‌های فلزی باشد که باعث می شود آب را سخت کند. آب سخت سینک‌های آشپزخانه و وسایل حمام را لکه می‌کند، لوله‌های آب و وسایلی که از آب استفاده می‌کنند خورده می‌شود و باعث تحلیل رفتن آن‌ها و نیاز به تعویض مکرر می‌شود. هنگام استفاده از مواد شوینده، زمانی که آب سفت باشد، کف کردن مشکل ساز می شود. این باعث می شود لباس ها و ظروف پوسته پوسته شوند. بو و طعم آب سخت متفاوت است که به دلیل مواد معدنی موجود در آن است.

بهترین دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس

بهترین دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس

اولین قدم برای داشتن یک زندگی سالم ، مراقبت از آب مصرفی است، به خصوص که آلودگی آب در چند سال گذشته به طور پیوسته افزایش یافته است.اگر قبلاً تصمیم به استفاده از دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس گرفته اید، در مسیر درستی برای یک زندگی سالم و متناسب هستید.اگر می‌پرسید چگونه بهترین دستگاه تصفیه آب RO را انتخاب کنید، جای درستی هستید! قبل از بحث در مورد جنبه های مهمی که هنگام خرید یک سیستم RO باید در نظر بگیرید، ابتدا باید نحوه عملکرد سیستم اسمز معکوس را بدانید .

به عنوان یک شرکت خانوادگی، ما نیاز به محافظت از سلامت عزیزان شما را درک می کنیم. به همین دلیل است که ما مشتاق افزایش آگاهی در مورد نگرانی‌های مربوط به کیفیت آب، و ایجاد آرامش خاطر برای شما هستیم.شما عزیزان می توانید در این بخش مقالات کامل و مفید در مورد دستگاه های تصفیه آب خانگی چکونگی انتخاب آن ، تعویض فیلترها ، زمانبندی آنها و هر آنچه در مورد آب و سلامت آب نیاز است بدانید را در دسترس داشته باشید و اطلاعات مفیدی کسب کنید.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
09121402006