تشخیص و تفاوت بین آب تصفیه کن اصل و فیک تقلبی

یکی از مسائل مهمی که زمان تعویض فیلتر تصفیه آب یخچال باید به آن دقت داشته باشید و مراقب آن باشید این است که فیلتر جدید را از کجا خریداری می کنید. تعداد زیادی از خریداران، شاید به دلیل ارزان بودن قیمت فیلتر، فریب میخورند و فیلترهای تصفیه آب تقلبی خریداری می کنند. این فیلترهااز نظر ظاهری بسیار شبیه فیلتر های اصلی هستند اما جعلی و بی کفیت، که تشخیص آنها از فیلتر اصلی بسیار دشوار است و ممکن است سلامت و دارایی شما را در معرض خطر قرار دهد.

سال‌هاست که کارگاه های ساخت فیلتر های تقلبی‌ از فیلترهای تصفیه آب اصلی یخچال الگو برداری کرده‌اند و خریدارانی را که فریب قیمت پایین این فیلترها را خورده اند را جذب می‌کنند. با افزایش خرید آنلاین در طول همه‌گیری کرونا، جعل‌کنندگان فرصت‌های بیشتری برای فریب خریداران پیدا کردند. آنها در حال هدف قرار دادن طیف گسترده ای از محصولات علاوه بر فیلتر تصفیه آب یخچال و فریزر، از طراح لباس به جواهرات به محصولات پزشکی هستند.

فقط یکی از این فیلترها اصل است. می توانید تفاوت را بگویید؟

فیلتر و یا دستگاه تصفیه آب تقلبی خطرناک هستند و می توانند به خانه شما راه پیدا کنند و سلامت و دارایی شما را در معرض خطر قرار دهند. آنها هر روز به صورت آنلاین فروخته می شوند و همانطور که می دانید گمرک و بهداشت محموله های بزرگ فیلترهای آب تقلبی را در نقاط مختلف کشور توقیف کرده است . خبر خوب این است که با کمی دانش، می توانید تا حد زیادی خطر به دام افتادن بوسیله فروشندگان این محصولات تقلبی را کاهش دهید.

مشکل

حتی اگر فیلترهای آب تقلبی که ممکن است مشابه فیلترهای اصلی فروخته شده توسط سازندگان قانونی به نظر برسند، عملکرد آنها چیزی جز این نیست. فیلترهای تقلبی غیرقانونی هستند و اغلب به وعده‌های خود عمل نمی‌کنند یا عملکردی نزدیک به فیلترهای اصلی و معتبر و بهداشتی ندارند. ناخالصی‌های موجود در برخی از بخش‌های منبع آب برخی کشورها ، مانند سرب، آزبست، آفت‌کش‌ها و حشره‌کش‌ها را نمی‌توان با فیلترهای تقلبی یا برچسب فریبنده تصفیه کرد. ترسناک‌تر از این واقعیت این است که مصرف‌کننده ممکن است هیچ نشانه‌ای برای تشخیص نداشته باشد که این آلاینده‌ها و سایر آلاینده‌ها از آبی که می‌نوشند حذف شده اند یا خیر؟ آب به نظر متفاوت نیست، بنابراین مصرف کنندگان تصور می کنند که در حال فیلتر و تصفیه شدن است.

تمامی آلاینده ها بعد از عبور از فیلتر های تقلبی در آب باقی می مانند

برخلاف فیلترهای تصفیه آب ساخته شده توسط برندهای معتبر، فیلترهای آب فیک و تقلبی متناسب با یخچال شما طراحی، آزمایش و تایید نشده اند. این علاوه بر ایجاد مشکلات برای سلامتی شما می تواند به یخچال آسیب برساند ، باعث نشتی شود که منجر به خسارت پرهزینه به اموال شما شود.

چگونه از خرید فیلتر آب تقلبی خودداری کنیم؟

تشخیص تفاوت بین مدل اصلی و تقلبی حتی برای متخصصان نیز اغلب دشوار است. گاهی اوقات، آنها فقط با تفاوت وزن قابل تشخیص هستند. مصرف کنندگان می توانند از خرید فیلترهای آب تقلبی با خرید جایگزینی فقط از تولید کنندگان مورد اعتماد خودداری کنند. شما در ابتدای کار باید فروشگاهی که از آن قصد خرید فیلتر را دارید مورد بررسی قرار دهید.مواردی از قبیل نماد اعتماد الکترونیک و یا جواز کسب معتبر را بررسی کنید.

آب آشامیدنی در برخی از مناطق دارای ناخالصی‌هایی مثل سرب، جیوه، آزبست، آفت‌کش‌ها، حشره‌کش‌ها و مواد دارویی است و همه فیلترهای آب یکسان ساخته نمی‌شوند. فیلترهای جایگزین اصلی ساخته شده توسط سازنده یخچال شما و دارای گواهی استانداردهای تصفیه آب آشامیدنی NSF/ANSI می توانند از رعایت استانداردهای ساختاری و ایمنی اطمینان حاصل کنند. آنها بخشی از یک سیستم پیچیده هستند که برای برآورده کردن انتظارات شما آزمایش و طراحی شده اند.فیلترهای ضعیف می توانند بر عملکرد یخچال شما تأثیر بگذارند، نشت کنند و به طور بالقوه به خانه و سلامت شما آسیب برسانند.

برای خرید فیلتر های تصفیه آب یخچال اصلی با ما تماس بگیرید : 02166002588

همچنین بخوانید...

08 خرداد 1401 فیلتر تصفیه آب یخچال دستگاه تصفیه آب وبلاگ تصفیه آب فیلتر تقلبی فیلتر اصلی فیلتر یخچال فروشگاه تصفیه آب دستگاه تصفیه آب اصلی دستگاه تصفیه آب تقلبی فیلتر تصفیه آب دستگاه تصفیه آب

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
به عنوان یک شرکت خانوادگی، ما نیاز به محافظت از سلامت عزیزان شما را درک می کنیم. به همین دلیل است که ما مشتاق افزایش آگاهی در مورد نگرانی‌های مربوط به کیفیت آب، و ایجاد آرامش خاطر برای شما هستیم.شما عزیزان می توانید در این بخش مقالات کامل و مفید در مورد دستگاه های تصفیه آب خانگی چکونگی انتخاب آن ، تعویض فیلترها ، زمانبندی آنها و هر آنچه در مورد آب و سلامت آب نیاز است بدانید را در دسترس داشته باشید و اطلاعات مفیدی کسب کنید.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...