بایگانی نوشته‌ها


معرفی فیلتر های تصفیه آب خانگی

این مسئله بر هیچکس پوشیده نیست؛ آب مایه حیات است و تاثیری مستقیم بر سلامت انسان دارد. به همین دلیل آب های تصفیه شهری از حداقل کیفیت برخوردار هستند. هرچند که این روزها به واسطه آلودگی های مختلف؛ هر خانواده ای ملزم به استفاده از این دستگاه در خانه خود می باشد. این دستگاه ها با فیلترهای مخصوصی که در اختیار دارند کمک می کنند تا مواد مضر از آب جدا شود. در نتیجه آبی عاری از هرگونه آلودگی را بنوشید.

زمان تعويض فیلتر یخچال ساید بای ساید

امروزه اگر نگاهی به خانه های اطرافیان تان بیاندازید می توانید مدل های مختلفی از یخچال های ساید بای ساید را مشاهده کنید. این نوع از یخچال شاید از نظر بسیاری از افراد هزینه گزاف و سنگینی را برای خانوارها به همراه داشته باشد اما مزیت هایی را نیز با خود به همراه دارد.  

نکات مهم در انتخاب و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی

آب مایه حیات است. جمله ای آشنا که تقریبا در تمام طول زندگی مان بارها آن را شنیده و به آن ایمان آورده ایم. اما در برخی موارد این آب آنقدر کثیف و نامناسب بوده که به هیچ عنوان نمیتوان آن را آب آشامیدنی نامید. حتی برای مصارف روزانه نیز توصیه نمی شود. اینجاست که نیاز به دستگاه های تصفیه آب خانگی احساس می شود.

دستگاه تصفیه آب خانگی چه چیزی هایی را از آب جدا می کند؟

منظور از دستگاه تصفیه آب خانگی، آن دسته از دستگاه هایی است که با بهره گیری از برخی روش های فیزیکی و حتی گاها شیمیایی، ما را از شر آلودگی ها، باکتری ها، ویروس ها و حتی املاح مضر موجود در آب خلاص می کنند. همه می دانیم زندگی موجودات زنده به آب وابسته است.

راهنمای انتخاب و خرید فیلتر آب یخچال

اگر بخواهیم قسمت های مهم یخچال را نام ببریم مطمئنا فیلتر آب یکی از مهم ترین این بخش ها شناخته می شود. درواقع فیلتر آب یخچال، ذرات معلق در آب های شهری را حذف می کند. البته در برخی مدل ها شاهد انجام مراحل اولیه گندزدایی نیز هستیم. هر چند با پیشرفت های صورت گرفته؛ فیلترهایی به بازار معرفی شده که عملیات حذف باکتری و میکروب را به بهترین شکل ممکن صورت می دهند. به نوعی در نقش تصفیه کننده آب فرو می روند.

فیلتر تصفیه کلر از آب

این روزها فیلتر کلر از آب به یکی از اصلی ترین دغدغه مردم تبدیل شده است. هر چند که بسیاری بر این عقیده اند در صورت نوشیدن آب تصفیه نشده نیز هیچ مشکل و بیماری به سراغ شان نخواهد آمد. فارغ از اینکه؛ با افزایش جعیت، آلودگی های فیزیکی و شیمیایی و صنعتی نیز بیشتر شده و بسیاری از بیماری ها هیچ نشانه و علائمی را از خود بروز نمی دهند.

فیلتر تصفیه آب کربنی چیست؟

تاکنون چه اندازه در رابطه با فیلتر تصفیه آب کربنی شنیده اید؟ درواقع کربن ماده ای با جاذب بسیار قوی همراه با ناخالصی هایی از سیالات مختلف است که کاربردهای زیادی در حوزه تصفیه آب دارد. اصلی ترین دلیل آن را باید سطح تماس بسیار بالایی دانست که کربن از طریق ساختار مولکولی خود با سیالات به وجود آورده است.

به عنوان یک شرکت خانوادگی، ما نیاز به محافظت از سلامت عزیزان شما را درک می کنیم. به همین دلیل است که ما مشتاق افزایش آگاهی در مورد نگرانی‌های مربوط به کیفیت آب، و ایجاد آرامش خاطر برای شما هستیم.شما عزیزان می توانید در این بخش مقالات کامل و مفید در مورد دستگاه های تصفیه آب خانگی چکونگی انتخاب آن ، تعویض فیلترها ، زمانبندی آنها و هر آنچه در مورد آب و سلامت آب نیاز است بدانید را در دسترس داشته باشید و اطلاعات مفیدی کسب کنید.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
09121402006